Listwa halogenowa w gabinecie

 

Pracuję w domu, a więc jest to z jednej strony bardzo wygodne dla mnie rozwiązanie, a z drugiej czasami trochę brakowało mi tej granicy między miejscem pracy, a domem. Dlatego też postanowiłam przerobić pokój, który funkcjonował jako graciarnia na mój gabinet. Kiedy wszystko już było gotowe zostało mi tylko znalezienie odpowiedniego oświetlenia.

Udało mi się znaleźć ozdobną listwę halogenową

ozdobna listwa halogenowaNie byłam pewna jakie oświetlenie będzie pasować do mojego gabinetu. Wiedziałam, że chcę coś jasnego i, że na biurku będzie stać bardzo ozdobna lampka, ale musiałam też wybrać też lampę sufitową. Przeglądając różne strony z oświetleniem w Internecie moją ciekawość przyciągnęła ozdobna listwa halogenowa w białym kolorze. Wydała mi się ona wręcz idealna do tego konkretnego wnętrza, więc po prostu musiałam ją zamówić. Lampa ta posiada trzy cylindryczne reflektory, które bardzo dobrze oświetlają wszystko to, co znajduje się w pomieszczeniu. Składając zamówienie w sklepie od razu mogłam wybrać żarówki do tej lampy z przygotowanej listy. Ja wybrałam żarówki reflektorowe LED o najniższym zużyciu energii, a więc klasie A++. Zastanawiałam się nad tym jaką barwę światła wybrać ale stwierdziłam, że o ile np. do salonu pasowałoby bardziej żółte światło, to jednak do gabinetu białe będzie lepsze. I miałam racje, bo dzięki białemu światłu jasne meble w gabinecie są bardzo ładnie podkreślone i świetnie się prezentują.

Myślę, że ta listwa halogenowa równie dobrze sprawdziła by się z w kuchni, czy nawet salonie. Zamówienie ze sklepu doszło bardzo szybko, bo w jakieś pięć dni, mimo, że czas oczekiwania na towar określony był na czas od 5 do 14 dni – byłam więc przygotowana na dłuższe czekanie. Lampa niesamowicie mi się podoba i pasuje do reszty wyposażenia gabinetu. Daje mocne, ale niemęczące moich oczu światło. Jest po prostu super.