Krzesło do warsztatu dla taty

Mój tata jest zapalonym majsterkowiczem. Uwielbia dniami i nocami przesiadywać w swoim warsztacie. Robi różne rzeczy, na przykład domki dla ptaków, naprawia stare sprzęty, jak radia czy zegary, ale także wykonuje różne prace domowe, maluje pergole stawiane pod winogronami w naszym ogrodzie, czy sprawia, żeby zużyte piloty do telewizora nadal działały. Nawet kiedyś, jak byłam mała, zrobił dla mnie miecz z drewna do stroju Fiony z mojego ulubionego serialu. Ponieważ nie jest już najmłodszy, a jego praca jest bardzo obciążająca to bolą bo plecy, a do tego ma dyskopatię lędźwiową. Dlatego postanowiłyśmy mu z moją starszą siostrą zrobić niespodziankę na dzień ojca.

Wybieranie specjalistycznego krzesła dla majsterkowicza na dzień ojca

krzesła specjalistyczne do warsztatuZdecydowałyśmy się na poprawienie komfortu jego pracy przy biurku w piwnicy, więc postanowiłyśmy kupić mu odpowiedni fotel do pracy. W tym celu wybrałyśmy się do sklepu oferującego krzesła specjalistyczne do warsztatu. Miałyśmy ogromny wybór. Jedne miały regulowaną tylko wysokość, inne miały podstawki na narzędzia. Jeszcze kolejne były pewne różnych dodatków. W końcu zdecydowałyśmy się na takie w pełni wyposażone krzesło, miało regulowaną wysokość oraz ułożenie podpórki pod plecy, specjalistyczne podstawki pod ręce, a także przesuwane podkładki tworzące małe biureczko. Zamontowane w nim były także szafeczki na narzędzia, takie jak śrubokręty, pędzle i młotki, pojemniki na śrubki, kleje i farby. Miało nawet regulowaną lampkę.

Gdy tata otrzymał swój prezent był bardzo ucieszony. Był tak szczęśliwy, że przez kilka kolejnych dni w ogóle nie wychodził z warsztatu przygotowując jakieś nowe robótki. A za każdym razem, jak przychodzili goście chwalił się swoim świetnie wyposażonym fotelem do warsztatu oraz prezentował swoje wyroby, które na nim wykonał.