Komfortowe pajace dla dzieci

 

Dzieci są dla rodziców „słodkim ciężarem”, gdyż ich posiadanie sporo kosztuje. Przede wszystkim trzeba im zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju, a także wyposażyć w niezbędne rzeczy. Mowa tu jest głównie o ubraniach, których musi być sporo.

Do czego służą pajace niemowlęce?

pajac niemowlęcy - rozmiar 92Mówi się, że małe dzieci – mały kłopot, jednakże bez względu na wiek, musimy im zapewnić odpowiednio dużą garderobę, gdyż bez względu na wiek, tak samo szybko je niszczą i brudzą. Jeżeli chodzi o niemowlęta i maluchy do około drugiego roku życia, to przeważnie rodzice kupują im body, spodenki, kaftaniki czy śpioszki, gdyż to najbardziej praktyczne ubranka. Jeżeli chodzi o spanie, to idealny jest pajac niemowlęcy – rozmiar 92 będzie idealny dla malucha, który już chodzi. Oczywiście co do rozmiaru, to najlepiej się kierować indywidualnym wzrostem malucha, ponieważ przy jego wyborze, trzeba jeszcze uwzględnić pieluszkę, która zajmuje sporo miejsca. Zatem rozmiar dziewięćdziesiąt dwa będzie pasować na dziecko, które ma od osiemdziesięciu pięciu do dziewięćdziesięciu jeden centymetrów. Pajace niemowlęce stanowią jednoczęściowe ubranie, które posiada rozpięcie na guziki lub zatrzaski, na całej długości, zaczynając od dekoltu, a kończąc na kostce. Mogą mieć rozpięcia w obu nogawkach, albo tylko w jednej. Jak wiadomo, małe dzieci w trakcie snu często zmieniają pozycje, w związku z tym odkrywają się i mogą przez to zmarznąć. Pajace niemowlęce są idealne dla nic, gdyż mają długi rękaw i nogawki z osłoniętymi stopami.

Przeważnie na co dzień, maluchy mają zakładane body ze spodenkami czy spódniczką, w zależności od płci, a do spania rodzice je ubierają w pajace. Najczęściej są one uszyte z miękkiej bawełny, zatem są przyjemne w dotyku i pozwalają skórze oddychać.