Kabiny prysznicowe na wymiar w moim domu

Mój dom jest moją ostoją. W nim czuję się najlepiej, mogę odpocząć po całym dniu pracy, więc muszę się w nim czuć jak najlepiej. Dlatego tak ważny był dla mnie wystrój wnętrz. Chciałam, żeby nie tylko wszystko mi się podobało i było w moim guście, ale również żeby było bardzo stylowe, nowoczesne i dobrze wyglądało.

Kabiny prysznicowe na wymiar i balustrady – komplet

Kabiny prysznicowe na wymiarPostawiłam na elementy szklane w domu. Większość wybiera drewno, ponieważ jest trwałe, ale ja wolę elegancję szklanych ozdób. Mam miedzy kuchnią a pokojem dziennym drzwi szklane, które oddzielają je od siebie. Z jednej strony wszystko przez nie widać, a z drugiej można zamknąć kuchnię podczas gotowania, żeby zapachy smażenia i pieczenia nie roznosiły się po całym domu. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Poza tym, mam również balustrady szklane na balkonach i przy schodach. Dzięki temu wygląda wszystko bardzo ładnie i stylowo. Do tego jeszcze przydało się dobre wyposażenie łazienki. Mam tam duże lustro, i kabiny prysznicowe na wymiar. Moja łazienka nie jest bardzo duża, zatem takie dopasowanie na wymiar, było dla mnie konieczne. Inaczej byłoby mi ciężko znaleźć pasujące wyposażenie łazienki, a źle dobrane sprawiałoby, że miejsca byłoby bardzo mało. Wiedziałam, ze szklarz z Wrocławia wszystko wykona jak należy, więc nie martwiłam się, że zapłacę za coś, co mi się nie spodoba, albo nie będzie pasowało. To byłoby bardzo niefortunne, gdyby okazało się, ze nawet kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław by nie nadawały się do mojej małej łazienki.

Zatem większe elementy szklane były w każdej części domu. W pokojach też poustawiałam wiele drobiazgów, takich jak szklane figurki, lustra, szklane miseczki, czy świeczniki. Dzięki temu nie tylko wszystko do siebie pasuje, ale również szkło jest uniwersalnym materiałem, zatem mogę zmieniać wystrój wnętrza, a i tak będzie wszystko pasowało.

Posted in Dom