Jak dopasować biustonosz erotyczny?

Jesteśmy fanami internetu

Jak dopasować biustonosz erotyczny?

Kiedy postanowisz sprawić sobie szczególną bieliznę, zadbaj o to, aby jak najlepiej dopasować ją do swoich wymiarów. Zasady dobierania biustonoszy przydadzą Ci się zresztą nie tylko wtedy, kiedy będziesz chciała wyglądać zmysłowo. Warto wiedzieć, jak dopasować stanik, aby po prostu ubierać się zdrowo. Ciało będzie Ci za to wdzięczne.

Biustonosz w odpowiednim rozmiarze

biustonosze erotyczneNa początek przede wszystkim zmierz swój obwód w biuście i pod biustem. Pomoże to ustalić, jaki rozmiar stanika powinnaś nosić. Biustonosze mają numerację cyfrowo-literową. Cyfra określa wymiary pod biustem, a litera to rozmiar miseczki. Nie da się tych rozmiarów rozpatrywać osobno, gdyż osoba szczupła z dużymi piersiami będzie mieć inny rozmiar stanika niż osoba nieco bardziej otyła z takimi samymi wymiarami biustu. Po prostu ta numeracja jest dopasowana do każdego z aspektów figury. Jeżeli masz wątpliwości, jak dopasować biustonosze erotyczne, to najlepiej udaj się do jednego ze sklepów, w którym pracuje profesjonalna brafitterka. Ona pomoże Ci idealnie dopasować stanik. Ta osoba zna się na tym, jak powinien wyglądać biustonosz, który prawidłowo podtrzymuje obie piersi i stanowi dla nich komfortowy ubiór. Abyś dobrze czuła się w bieliźnie, musi być ona dobra przede wszystkim rozmiarem. Później można rozważać inne kwestie, takie jak wygląd, rozmiar wycięcia i tym podobne. To, jak bardzo chcesz, by stanik był odważny, zależy już od Twoich osobistych preferencji i gustu.

Wymiary stanika natomiast powinnaś mieć zawsze prawidłowo dobrane do sylwetki. Poza tym weź pod uwagę także długość ramiączek. Powinny one wspierać konstrukcję, utrzymywać piersi na odpowiednim poziomie. Często istnieje możliwość dużej regulacji ramiączek i dobrze. Niektóre modele mogą jednak mieć ją ograniczoną.