Ile kosztuje wybudowanie placu zabaw

 

Moja żona Gabrysia była dość wymagającą kobietą, ale bardzo to u niej ceniłem. Inspirowała mnie w wielu sferach a swój sukces zawdzięczałem również żonie. Na wybudowanie domu zdecydowałem się zaraz po tym, jak został wybudowany market na moim osiedlu. Ja potrzebowałem spokojnego miejsca.

Korzystna cena za wybudowanie placu zabaw

place zabaw - cennikWłaściwie, to już kilka miesięcy temu Gabrysia wspominała, że chciałaby wyprowadzić się na obrzeża miasta. Ona tak samo jak ja ceniła sobie spokój i ciszę, dlatego zaczęliśmy rozważać przeprowadzkę. Gabrysia była znaną pisarką i potrzebowała spokoju, żeby móc pracować. Mieliśmy dwójkę małych dzieci, którymi zajmowała się opiekunka. Zdecydowałem się na budowę domu we wrześniu. Gabrysia od razu zaznaczyła, że musi być miejsce na plac zabaw dla dzieci, ponieważ muszą one mieć swój kąt do zabaw. Nie miałem pojęcia ile kosztowały takie profesjonalne place zabaw – cennik był mi w tym przypadku niezbędny, ponieważ miałem ograniczone finanse a tego wydatku na początku nie zakładałem. Gabrysia miała rację. Dzieciaki musiały mieć własny plac zabaw. Zgłosiłem się do firmy, która oferowała place zabaw i dostałem od przedstawiciela szczegółowy cennik. Mogłem dokładnie wybrać sobie, co miało znaleźć się na placu zabaw. Wygospodarowałem bardzo dużo miejsca na ten cel i dzięki temu na posesji mógł powstać profesjonalny plac zabaw dla dzieciaków. Zdecydowałem się również na piaskownicę, bo planowaliśmy z żoną jeszcze dwójkę dzieci.

Plac zabaw został wybudowany zaraz po tym, jak została ukończona budowa domu. Gabrysia była zachwycona, ponieważ na placu znalazły się huśtawki i zjeżdżalnia. Dzieciaki uwielbiały się bawić na podwórku a ja zapewniłem im ku temu odpowiednie warunki. Każdy był zadowolony z nowego miejsca.