Gdzie w Rzeszowie znajdę dentystę?

 

Moja córka już od kilku lat, odkąd tylko zaczęły jej się pojawiać pierwsze stałe zęby, miała z nimi problem. Mimo tego, że dbała o nie, co chwila jej się psuły i już kilka trzeba było usunąć. A przecież była jeszcze nastolatką. W końcu stwierdziłam, że muszę zabrać ją do jakiegoś lepszego dentysty. Być może problem z zębami miał głębszą przyczynę, a rwanie zębów tylko ją maskowało?

Potrzebowałam doświadczonego i dobrego dentysty

doświadczony i dobry dentysta - rzeszówMusiałam znaleźć dentystę, który podejmie się leczenia mojej córki. Ważne było dla mnie, aby był to doświadczony i dobry dentysta – Rzeszów to miejscowość, w której udało mi się znaleźć takiego lekarza. Był to dentysta z wieloletnim doświadczeniem, który już od wielu lat prowadził własny gabinet w samym centrum Rzeszowa. Z tego co się dowiedziałam, był on naprawdę wysoko wykwalifikowany i posiadał wielu zadowolonych pacjentów. Przyjmował on pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia społecznego. Wiele osób chwaliło, że jest on delikatny i empatyczny, a do każdego pacjenta podchodzi z dużym zaangażowaniem i stara się znajdować indywidualne metody leczenia, które okażą się nie tylko skuteczne, ale także nie będą wiązały się z dyskomfortem związanym z leczeniem. Mieszkałam niedaleko jego gabinetu, dlatego udałam się tam jeszcze tego samego dnia. W recepcji miła sekretarka zapisała mnie na najbliższy wolny termin.

Lekarz ten miał naprawdę bardzo szybkie terminy, dlatego nie musiałam z córką zbyt długo czekać. Już kilka dni później zjawiłam się u niego w gabinecie. Lekarz od razu wykonał kilka badań i sprawdził stan uzębienia mojej córki. Bardzo szybko postawił konkretną diagnozę, która umożliwiła dalsze leczenie, które wreszcie okazało się skuteczne i córka nie musiała już tracić więcej zębów.