Fotograf pilnie poszukiwany

W nadchodzący weekend zbliża się wielkie święto w Toruniu. Miasto ma zamiar oddać do użytku nowo wybudowany most, który był budowany przez dwa lata. Jego prace dobiegły końca, także będzie możliwość aby odciążyć stary most i większość aut a zwłaszcza samochodów ciężarowych będzie własnie przejeżdżać przez nowo wybudowany most.

Miasto szuka fotografa

fotograf pracujący w ToruniuChcąc uwiecznić te pamiątkowa odsłonę na kartach historii, miasto wynajęło jedno z najbardziej renomowanych studiów fotograficznych w mieście do zrobienia pięknych malowniczych zdjęć. Jednak w ostatniej chwili doszły do nas słuchy, że nastąpiła awaria większości sprzętu niezbędnego do fotografowania w tej firmie. Jest to teraz bardzo duże wyzwanie dla miasta, gdyż uroczystość zaczyna się już za dwa dni a nie ma kto robić zdjęć. Bardzo szybko trwają poszukiwania aby jakiś fotograf pracujący w Toruniu, najlepiej z własnym studiem fotograficznym zgodził się na ostatnia chwilę przejąć to zlecenie. W fotografii zlecenia ustawia się na niemal rok w przód, gdyż zapotrzebowanie na te usługi jest bardzo popularne. Szczególnie jeżeli chodzi o wielki masowe imprezy, nie które firmy maja grafik zapełniony na blisko dwa lata. Trwają intensywne poszukiwania wolnych fotografów którzy niezależnie chcieliby uwiecznić uroczystość. Jednaj jak podkreśla prezydent miasta jeszcze nie byłoby takie problemu, którego miasto by nie rozwiązało i możliwe, że miejscowa uczelnia będzie chętna by to jej najlepsi absolwenci podjęli się tego zadania.

Póki co wszystko jest w ruchu i do końca nie wiadomo kto ma być odpowiedzialny za owe zdjęcia, jednak wszyscy są dobrej myśli i szerze wieża, ze może jakaś firma przesunie swoje zlecenia. Miasto dało sporo ogłoszeń do gazet radia i telewizji, także na pewno wszystko ułoży się w dobrym kierunku i fotograf się znajdzie.