Fatalne tanie przeprowadzki

W zeszłym miesiącu zmienialiśmy mieszkanie. Niedługo urodzę nasze pierwsze dziecko i nie pomieścimy się w tej małej kawalerce. Dlatego postanowiliśmy kupić nowe, większe mieszkanie.

tanie przeprowadzki to nie w naszym wykonaniu

przeprowadzkiDostosowane do potrzeb naszej rozwijającej się rodziny. Wybraliśmy osiedle bardziej dla ludzi młodych, ale przyjazne dzieciom. Na podwórku jest duży plac zabaw, a dookoła las, w którym można spacerować bez obawy przed samochodami. Długo czekaliśmy, aż blok zostanie oddany do użytku. Gdy to się stało byliśmy bardzo szczęśliwi. Rozpoczęliśmy przygotowania do przeprowadzki. Ja pakowałam kuchnie a mąż szafy. Uznałam, że tak będzie lepiej gdyż znając go źle zabezpieczy szklane rzeczy przed stłuczeniem. Jednak jak się okazało szafy z ubraniami wcale nie były bezpieczniejszym miejscem. Podczas pakowania z górnej szafki wypadła farba do włosów. Niefortunnie cała się rozlała i to w dodatku na moje rzeczy. Byłam strasznie zdenerwowana, większość moich ubrań nadawała się tylko do wyrzucenia. W dodatku wybiegając z kuchni zrzuciłam karton z talerzami. Oczywiście wszystkie talerze się potłukły, a my mieliśmy jeszcze więcej strat. Tanie przeprowadzki nie istnieją w naszym wykonaniu. Zarówno ja jak i mąż popsuliśmy bardzo dużo rzeczy, których już nie odzyskamy.

Oboje byliśmy wściekli, jednak z czasem nie pozostało nam nic innego jak śmianie się z tego fatalnego zbiegu okoliczności. Rzeczy już nie naprawimy, a nie warto psuć sobie nerwów na coś na co nie mamy wpływu.

Posted in Dom