Wkład kominowy żaroodporny

Fabryka rur i solidny wkład kominowy żaroodporny

Na obrzeżach naszego miasta działa jedna taka niewielka fabryka, która zajmuje się produkcją asortymentu kominowego, głównie są to rury kominowe o różnej długości, wszystko zależy od wielkości pieca.

Wkład kominowy żaroodporny jest szeroki

Wkład kominowy żaroodpornyOprócz produkcji tych rur, produkowane są wszelkiego rodzaju wkłady kominowe. Taki solidny wkład kominowy żaroodporny trochę, ale tylko trochę przypomina z wyglądu te rury kominowe. Różnica jest taka, że wkład jest dość szeroki i od niego odchodzą liczne otwory, tak aby można było przymocować do nich rury. Ja z wykształcenia jestem inżynierem maszynowym i znam się też na konstrukcji takich elementów do pieca i nie tylko, bardzo chciałbym pracować w takim zakładzie, gdyż mogłabym się rozwijać zawodowo. Dlatego też złożyłam tam swoje papiery aplikacyjne na stanowisko inżyniera. Z dobrych źródeł wiem, że ich dotychczasowy inżynier szykuje się do przejścia na emeryturę, co może być dobrą wiadomością dla mnie, oby tylko nikt się jeszcze nie zgłosił do pracy, nie lubię konkurencji. Aby zachęcić ich do wyboru mojej osoby na to stanowisko, zrobiłam projekt nowego wkładu kominowego. Miał być to wkład kominowy kwasoodporny. Oczywiście istnieją takie na rynku, ale mój projekt zawierał nowe elementy, które miały wyróżniać ten wkład.

Po jakimś tygodniu dostałam odpowiedź, właściciele fabryki rur byli bardzo zainteresowani współpracą ze mną, chcą abym pracowała dla nich, jak widać musiał ich przekonać ten mój projekt nowego wkładu kominowego kwasoodpornego, bardzo mnie to cieszy, na pewno usprawnię tam co trzeba.