Elegancka scenografia na wesele miejskie

Jesteśmy fanami internetu

Elegancka scenografia na wesele miejskie

Ślub marzeń to nie tylko pyszne jedzenie i porywająca muzyka. Bardzo ważna jest także tak zwana scenografia weselna, czyli te wszystkie drobiazgi, które tworzą nastrój. Mogą to być romantyczne, migotliwe światełka świec lub maksymalnie eleganckie kwiaty. Jednak coraz częściej to także idealnie dobrane podtalerze, sofy dla odpoczywających oraz wiele innych elementów.

Elementy scenografii weselnej

scenografia na wesele warszawaSamodzielne dopięcie wszystkich elementów dekoracyjnych wesela jest niezwykle trudne i wymaga czasu, którego młoda para nie ma. Dlatego warto zatrudnić dekoratora, który pomoże utrzymać spójny wygląd sali weselnej. W Polsce króluje niepodzielnie kwiatowa scenografia na wesele warszawa jest miastem, które wyznacza w tym względzie trendy. Szczególnie dekoracje stołów, które sięgają nie tylko po bogate bukiety pełne dorodnych kwiatów i traw ale również po rośliny doniczkowe oraz całe… drzewa. Natomiast wśród innych elementów scenografii ważne są wygodne sofy, które rozstawione w spokojnym miejscu będą zapraszać do odpoczynku oraz rozmowy z dawno nie widzianymi krewnymi. W ostatnich sezonach na wielkomiejskich weselach zaskakującym elementem jest dekorowanie podestu dla zespołu. Zazwyczaj jest to strefa, o której się zapomina lub zostawia do pełnej dyspozycji zespołu weselnego, który potrzebuje miejsca na instrumenty oraz nagłośnienie. A szkoda, bo okazuje się, że to świetne miejsce do podkreślenia niebanalnego stylu całej uroczystości.

Chociaż liczba dostępnych elementów wpływających na spójny wizerunek przyjęcia jest ogromny. Bardzo często trudno wybrać jedną opcję, bo inspiracje zebrane wcześniej wzajemnie się wykluczają. Dlatego bardzo ważna jest współpraca z dekoratorką, która doradzi rodzaj kwiatów, wysokość świeczników oraz czy skrzyneczki pasują do ogólnej stylistyki przyjęcia.