Ekskluzywne osiedla a usługi porządkowe

W moim bloku zatrudniani są różni pracownicy, którzy dbają o czystość, bezpieczeństwo i ogólną harmonię na terenie budynku i wokoło niego. Zawsze mi to odpowiadało. Usługi porządkowe też.

Usługi porządkowe są ciekawe.

usługi sprzątająceSama nie znoszę sprzątać, poza tym w mieszkaniu nie mam alarmu, więc bardzo cieszyłam się, że ktoś robi to za mnie. Ochrona pilnowała, by żadna niepożądana osoba nie wchodziła na nasz teren, w razie potrzeby mogłaby też złapać złodzieja, czy inną podejrzaną osobę. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy czują się bezpiecznie. Co dwa lub trzy miesiące, w zależności od tego jak wielkie są zabrudzenia i jaka była pogoda mamy tutaj mycie okien na korytarzach i klatkach schodowych, myte są także przeszklone drzwi, które prowadzą dalej na korytarz i do mieszkań. Dzięki temu nigdy nie widać na nich śladów brudnych rąk, ani butów, bo komuś się nie chciało normalnie otworzyć drzwi i zostawić błoto na nich. Sprzątanie klatek schodowych odbywa się co tydzień. Wszystko jest zamiatane, podłoga zmywana, z kurze z parapetów ścierane. Bardzo ważne jest utrzymywanie wszystkiego w idealnym porządku na takich ekskluzywnych osiedlach jak moje. Sprzątanie jest konieczne, bo przecież wszystko się brudzi, a nikt z nas nie będzie biegał z mopem po korytarzach, ani ze ścierkami mył okna. Większość tutejszych mieszkańców nawet u siebie sami nie sprzątają tylko wynajmują kogoś do powadzenia domu, więc tym bardziej nie będą sprzątali przestrzeni wspólnej. Usługi porządkowe Wrocław są wliczane w cenę czynszu. Ta kwota rozkłada się na wszystkich mieszkańców, więc płacimy grosze, a przynajmniej mamy święty spokój i czyste klatki schodowe. To bardzo opłacalna inwestycja. Cena się dzieli, wszyscy są zadowoleni, bo nie płacą dużo, a przynajmniej wychodząc rano na klatkę nie zakopią się w brudzie. Podobnie jest jeśli chodzi o ochronę. Na nią też się wszyscy składamy, i dokładane jest to nam do czynszu, ale tutaj też nikt nie narzeka, bo wiemy jak bardzo taka ochrona się przydaje na ekskluzywnych osiedlach.

Przecież jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś się włamie do nas, niż do zwykłych bloków, a mamy różne cenn>e przedmioty, zatem ochrona jest konieczna. Zatem ochrona w połączeniu z usługami porządkowymi to najlepszy możliwy zestaw na bogatym osiedlu. Usługi porządkowe są ok.