Efektowny prezent dla gości weselnych

 

Kochamy miłość, kochamy romantyzm i kochamy śluby. Branża ślubna od wielu miesięcy prężnie się rozwija i inspiruje coraz więcej par do urozmaicania własnej ceremonii. Ten piękny dzień mają zapamiętać nie tylko Państwo Młodzi, ale również ich goście. Stąd pomysł na drobne upominki, które goście zabiorą do domu wraz ze wspomnieniami tego magicznego dnia.

Czy jest coś słodszego niż miód?

miód jako prezent dla gości weselnychPodziękowanie dla gości weselnych to okazja do wykazania się kreatywnością, ponieważ możliwości jest naprawdę wiele. Najlepsze w odbiorze są personalizowane upominki, będą doskonałą pamiątką na wiele lat. Pamiętajmy, że jeśli decydujemy się na czekoladki, lizaki czy inne łakocie, mogą one roztopić się podczas większej temperatury. Do wyboru mamy również magnesy, bileciki oraz wszelkiego rodzaju pudełeczka. Ostatnim trendem okazał się miód jako prezent dla gości weselnych. Zaletą takiej niespodzianki dla weselników jest możliwość wsparcia pszczelarzy i ich pasiek. Niewielkie słoiczki są wyjątkowo eleganckie, dlatego warto zdecydować się na umieszczenie ich na stołach przy każdym talerzu. Jeśli jednak nie ma na to miejsca, można postawić je w delikatnie wyeksponowanej lokalizacji. Decydując się na taki upominek, należałoby zadbać o etykietę, która będzie pasowała do stylu np. ślubnych zaproszeń lub kolorów przewodnich weselnej sali. Na takiej etykiecie zazwyczaj rozmieszcza się imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Taki słoiczek może zostać wspaniałą pamiątką nawet, gdy zostanie już opróżniony z miodu.

Miód nie tylko zagwarantuje słodycz herbacie, ma także wiele właściwości leczniczych, m.in. wzmacnia organizm, ma działanie antybakteryjne, poprawia metabolizm, a także może skutecznie obniżyć ciśnienie. Propozycja pamiątkowego słoiczka miodu dla gości weselnych wydaje się nie mieć żadnych słabych stron. Warto zapoznać się z ofertami różnych pasiek i wybrać naturalny miód.