Dywaniki samochodowe welurowe, czyli produkt warty inwestycji

Trudno wyobrazić sobie samochód pozbawiony dywaników samochodowych, chroniących podłogę przed zabrudzeniem. Brudne buty, w szczególności zaś naniesienie do wnętrza auta, błota, deszczu i piasku, może powiem spowodować, że trudno będzie nam odkurzyć wnętrze pojazdu. Dywaniki samochodowe welurowe to produkt niezbędny i bardzo funkcjonalny w każdym samochodzie.

Dywaniki samochodowe welurowe są ważne

dywaniki samochodoweDywaniki samochodowe welurowe, stanowiące alternatywę dla tych gumowych, łączą w sobie nie tylko jakość wykonania, walory estetyczne polegające na różnorodnej kolorystyce i ciekawym wzornictwie, ale także komfort użytkowania. Pozwalają utrzymać czystość i elegancję we wnętrzu auta, a dzięki wysokiej jakości wykonania i dobrej klasie wykorzystanego do produkcji materiału, będą nam służyć długo, choć ich żywotność jest nieco krótsza niż w przypadku dywaników gumowych. Dobrze wykonany produkt – zarówno najpopularniejsze dywaniki samochodowe gumowe, omawiane welurowe czy też równie bardzo przydatne maty do bagażnika – powinien charakteryzować się dobrym dopasowaniem do modelu samochodu, przemyślanym i opracowanym kształtem z tego wynikającym, a także perfekcyjnym przyleganiem do podłoża eliminującym potencjalne zagrożenia. Dostępne są w sklepach oczywiście dywaniki uniwersalne, w miarę możliwości warto jednak zadać sobie trud odnalezienia w ofercie sklepów produktu dostosowanego ściśle do naszego pojazdu. Dywaniki samochodowe welurowe są dostępne w wielu kolorach, wzorach, z napisami czy dekoracyjnymi lamówkami. Funkcjonalność jest jednak najważniejsza. Dzięki temu możemy wybrać dywanik z dodatkowymi zabezpieczeniami, takimi jak: podłoże antypoślizgowe, stopery, zapobiegające przesuwaniu się dywanika, czy nawet podkładki gumowej, sprawiającej, że ewentualna woda wniesiona na butach kierowcy bądź pasażera, nie będzie przenikała i wsiąkała w podłogę samochodu.

Ogólnie rzecz ujmując, dywaniki samochodowe welurowe są mniej odporne na zabrudzenia i wodę, a tym samym mniej trwałe, zwłaszcza w okresie zimowym. Przy regularnym czyszczeniu i suszeniu posłuży nam jednak dłuższy czas.

Źródło:

http://motoryzacyjny.pl/8-dywaniki-do-bagaznika