Dostarczanie siatek do pakowania do marketu

Każdy market musi być wyposażony w kilka niezbędnych produktów. Jak żyję nie spotkałem się, by na przykład w jakimś nie było koszyków lub wózków na zakupy. Postanowiłem zacząć zaopatrywać te ogromne sklepy – w końcu był to potencjalnie świetny klient.

Dlaczego wybrałem zaopatrywanie w siatki do pakowania?

siatka do pakowaniaPrawda jest taka, że nie do końca wiedziałem za co powinienem się wziąć. Z tego co było mi wiadomo, wózki sklepowe były dość wymagającym towarem. Zauważyłem jednak, że w jednym z miejscowych marketów brakowało regularnie siatek, w które pakowało się owoce i warzywa. Zastanawiałem się nad jedną rzeczą – czy sklep ma wieczny deficyt tego produktu z oszczędności, czy też z problemów z dostawami? Postanowiłem dowiedzieć się u źródła. Dyrektor marketu powiedział mi, że tutaj każda siatka do pakowania jest na wagę złota. Żadna firma transportowa nie ma po drodze, by regularnie dostarczać tutaj ten produkt. Zaproponowałem więc swoje usługi, które wcześniej zaplanowałem i wyceniłem. Dyrektor był zachwycony – od razu spisaliśmy umowę współpracy. Pierwsza dostawa siatek do pakowania została przeze mnie dostarczona już na drugi dzień. Mój kontrahent był zachwycony ich jakością – wiedział, że będą dobre, ale sądził, że aż tak. Wiedziałem, że zrobiło to na nim wrażenie. Cena, którą zaproponowałem nie była w końcu aż tak wygórowana. Postanowiłem rozejrzeć się za innymi klientami na moją siatkę. Okazało się, że w samej okolicy tego miejsca udało mi się znaleźć jeszcze pięciu stałych klientów.

To był jeden z najbardziej udanych miesięcy pod względem zarobionych pieniędzy. Przyznam, że już długo nie udało mi się podpisać tak wielu umów w tak krótkim czasie. Prowizja, którą sobie naliczałem nie była wysoka, ale ilość towarów sprawiała, że było to bardzo opłacalne.