Dopasowane etui na S7

Dziś prawie każdy z nas posiada własny telefon komórkowy, z którym jest niemalże nierozłączny. W tych małych urządzeniach mamy wszystko co najważniejsze, dlatego ich utrata może być sporym problemem dla niejednej osoby.

Jaki wybrać pokrowiec na telefon?

etui do s7Telefony wbrew pozorom nie są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, ponieważ materiały z jakich są wykonane, to przeważnie plastik, metal czy szkło. Upadek z wysokości z pewnością może być dotkliwy finansowo, zwłaszcza jeżeli uszkodzeniu ulegnie wyświetlacz. Z tego względu warto telefony zabezpieczać od samego początku, gdyż czasem wystarczy go raz upuścić na podłogę, aby konieczna była kosztowna naprawa. Na rynku akcesoriów komórkowych znajdziemy setki przeróżnych pokrowców, które dedykowane są poszczególnym modelom. Jeżeli mamy Samsunga Galaxy S7, to koniecznie trzeba nabyć etui do S7, ponieważ daje ono gwarancję idealnego dopasowania. Tylko pokrowiec, który dobrze przylega do telefonu i posiada otwory we właściwych miejscach, może skutecznie zabezpieczyć go przez pęknięciami i zarysowaniami na obudowie oraz ekranie. W sprzedaży dostępne są etui wykonane z plastiku, metalu, silikonu czy specjalnej gumy. Mogą osłaniać tylko tył telefonu, albo częściowo też wyświetlacz, dzięki wystającym rantom. Jednakże chcąc dobrze osłonić telefon w razie upadku, najlepiej kupić etui ze skóry, które wewnątrz posiada specjalną obudowę, do której się wkłada aparat. Można też dodatkowo przykleić na wyświetlacz szkło hartowane, które stanowi idealną osłonę ekranu.

Tak naprawdę każda osłona telefonu będzie lepsza niż żadna, gdyż w razie upadku z wysokości, każdy telefon będzie narażony na poważne uszkodzenie. Im droższe posiadamy aparaty, tym droższa będzie ich naprawa czy też wymiana części na nowe.