Dobre skarpety męskie na spuchniętą nogę

Mój mężczyzna jest sportowcem. Jego dyscypliną sportową jest piłka nożna, jednak czasami wpływa to niekorzystnie na stan jego zdrowia. Ostatnio na przykład uległ nieprzyjemnemu wypadkowi podczas treningu. Jego noga mu spuchła, ponieważ kolega go kopnął w kostkę. Doznał skręcenia drugiego stopnia. Musiał przez kilka dni nie nadwyrężać tej stopy, aby się zregenerowała.

Bezuciskowe skarpety bez ściągacza na obrzęki

skarpety męskie bezuciskowe bez ściągaczaW związku z tym, że jego stopa, a szczególnie część w okolicy kostki przyśrodkowej była całkowicie spuchnięta i obolała, mój mężczyzna nie mógł nawet założyć na nią żadnej skarpety. Musiałam pojechać do sklepu z bielizną i kupić mu coś w większym rozmiarze, bo przecież nie mogła mu ciągle stopa tak marznąć, przecież mógł zachorować/ Znalazłam dobry sklep, w którym był szeroki wybór skarpet dla mężczyzn. Moją uwagę przykuły skarpety męskie bezuciskowe bez ściągacza. Poleciła mi je ekspedientka, której opowiedziałam przy okazji historię mojego faceta. Powiedziała, że wiele osób je kupuje nie tylko, jak ma puchnięcia, ale i tak na co dzień, ponieważ doskonale dopasowują się do kształtu stopy. Opuchlizny nie mogą być w żaden sposób uciskane, a ponadto noga musi oddychać. To, że są bez ściągacza i nie cisną jest tylko zaletą tych męskich skarpet. Ponadto są zbudowane z wytrzymałego, elastycznego i oddychającego materiału. Ogrzewają przy tym stopę. Były to więc idealne skarpety dla osoby w stanie takim, jakim był mój mężczyzna, czyli po kontuzji.

Kupiłam trzy pary takich skarpet. Mój facet był bardzo zadowolony z tego produktu Nie dość, że przydały mu się w trakcie jego rehabilitacji, to jeszcze były przydatne również w późniejszym czasie – jak jego opuchlizna zeszła. Teraz chodzi w nich na co dzień. Przyznam szczerze, że sama sobie takie kupiłam i faktycznie są takie wygodne.