Dlaczego warto zainwestować w sufit napinany?

 

Sufity podwieszane potrafią robić wrażenie, gdy dodatkowo efektywnie je podświetlimy jednakże swój egzamin zdają jedynie w przypadku wysokich pomieszczeń. Jeżeli zatem posiadamy sufit nisko, co ma często miejsce w przypadku mieszkań w blokach sufit podwieszany tylko zmniejszy optycznie całe pomieszczenie. Na szczęście istnieje znacznie nowocześniejsza alternatywa.

Nowoczesne napinane sufity

solidny sufit napinany barrisolChoć to sufit podwieszany kojarzy nam się z nowoczesnością to jednak nie zawsze możemy go zastosować. W przeciwieństwie do sufitów napinanych wykonanych z termokurczliwej powłoki PCV, albo tkaniny poliestrowej której sprawiają, że sufity napinane są właśnie elastyczne. To rozwiązanie sprawia, że możemy taki sufit nie tylko zastosować jako alternatywę dla tradycyjnego sufitu napinając go na nasz stary sufit, ale również w przypadku wyższych pomieszczeń możemy tworzyć z jego pomocą kreatywne i nieregularne kształty, jak na przykład fale. Solidne sufity napinane Barrisol występują w różnych wersjach kolorystycznych, a także ze specjalnie spersonalizowanymi grafikami. Zamawiając taki sufit warto połączyć go z oświetleniem ledowym, które sprawi, że całość będzie prezentowała się niezwykle nowocześnie. Sufity te mają również różne wykończenia, możemy je zamówić w wersji połyskującej, ale także i matowej.

Zastosowanie takiego sufitu nawet w najprostszej, białej wersji również jest doskonałym pomysłem ponieważ sufity te potrafią świetnie ukryć wszelkie niedoskonałości, jak chociażby pęknięcia. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że sufity napinane są hipoalergiczne, odporne na zawilgocenia, ale także na ogień. Są zatem doskonałą alternatywą do dziecięcych pokoi. Sufity te są także bardzo proste w czyszczeniu dzięki materiałom z jakich zostały stworzone.