Dekoracje z wykorzystaniem taśmy led

Witajcie. Dziś chciałabym wam opowiedzieć o zmianie wystroju naszej sypialni, którą jakiś czas temu remontowaliśmy wraz z mężem. Oprócz zmiany koloru ścian oraz innych drobnych prac remontowych, pokusiłam się również o dodanie kilku romantycznych dekoracji oraz światełek led na podwieszanym suficie.

Taśma ledowa na suficie

listwa do taśmy ledKiedy już nasza sypialnia została odnowiona, pomyślałam, że fajnie będzie dodać jej nieco romantycznego charakteru, aby móc spędzać miłe wieczory w ciekawym oświetleniu. Zawsze bardzo podobało mi się wykorzystywanie taśm ledowych, bo dają one oszałamiający efekt i są dość tanie. Przypomniałam sobie, że na strychu mamy taką taśmę ledową, którą kilka lat temu kupiliśmy na święta, aby była nam potrzebna jeszcze listwa do taśmy led, aby móc jakoś te światełka przymocować na tym suficie. Pojechaliśmy zatem do popularnego sklepu z akcesoriami domowymi oraz dekoracjami i kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne do ukończenia remontu sypialni. Mąż zamontował listwę wraz z taśmą i od razu wypróbowaliśmy nowe oświetlenie. Jest przepiękne, naprawdę. Ten piękny błękitny kolor, który delikatnie przebija się zza podwieszanego sufitu, wygląda rewelacyjnie i sprawia, że nastrój w sypialni jest klimatyczny i bardzo romantyczny. Dodatkowym atutem takiego oświetlenia jest to, że doskonale sprawdza się samodzielnie, tzn. nie musimy zapalać lampki nocnej, aby obejrzeć film czy napić się wina. Ogólnie rzecz biorąc, światło jest delikatne ale wystarczające.

Każdy, kto planuje przemeblowanie w swoim mieszkaniu, powinien rozważyć opcję z taśmą led. Można ją umocować również w rogach mebli lub w innych zakrytych miejscach, aby światło delikatnie było rozproszone. Jednak koniecznie pamiętajcie o listwie, ponieważ bez niej jest bardzo ciężko przykleić ledy. 

Posted in Dom