Damskie koszulki ze śmiesznymi nadrukami

 

Kiedy Magda poprosiła mnie, bym została jej świadkową na ślubie, to byłam zaszczycona. Była to poważna funkcja i wiedziałam, że zrobię wszystko, by przyjaciółka była zadowolona. Najpierw jednak musiałam przygotować dla niej wieczór panieński i od razu zabrałam się do działania.

T-shirty damskie ze sklepu internetowego

t shirt damski z nadrukiemMagda nie chciała typowej imprezy. Interesował ją wyjazd w plener, bo chciała tę imprezę spędzić aktywnie. Zarezerwowałam pokoje w ośrodku wczasowym i przygotowałam program. Wpadłam też na genialny pomysł, by każda z dziewczyn miała koszulki ze śmiesznym nadrukiem, by było od razu wiadomo, że bawimy się na imprezie przyszłej panny młodej. Widziałam w jednym sklepie internetowym śmieszny t shirt damski z nadrukiem i tam postanowiłam coś wybrać. Koszulek z takimi nadrukami było całe mnóstwo i nawet w pewnym momencie nie wiedziałam na co się zdecydować. Wybrałam dla dziewczyn koszulki w czarnym kolorze, które miały zabawny nadruk a dla Magdy białą koszulkę, bo przecież musiała się wyróżniać. Magdzie kupiłam koszulkę z tak zabawnym nadrukiem, że wiedziałam, iż będzie zadowolona. Koszulki zamówiłam w rozmiarach odpowiednich dla dziewczyn i uprzednio poprosiłam je o podanie wymiarów. Musiałam mieć pewność, że wszystkie będziemy w tych T-shirtach wyglądać dobrze. Kiedy odebrałam przesyłkę z koszulkami, to od razu zauważyłam, że nadruk był solidnie wykonany i miałam pewność, że w czasie prania nic się nie spierze. To były dobrze wydane pieniądze.

Jak dałam dziewczynom koszulki, to nieźle się ubawiły. Wszystkim się one spodobały i od razu je założyły. Na imprezę za miasto jechałyśmy w koszulkach z nadrukiem i każdy od razu wiedział, że szykuje się zabawna impreza dla przyszłej panny młodej. To będzie niezapomniana noc.