Czym jest Storz Bickel?

Jesteśmy fanami internetu

Czym jest Storz Bickel?

Na rynku mamy bardzo wielu producentów urządzeń do waporyzacji, jednakże niewielu jest renomowanych. Dlatego też warto zwrócić uwagę na waporyzatory przenośne, które zawsze pochodzą od znanych marek i inaczej jest w przypadku urządzenia Volcano. 

Popularna firma produkująca waporyzatory

storz bickelAmatorzy waporyzacji na pewno dobrze wiedzą, ze na rynku mamy do wyboru zarówno urządzenia przenośne, jak i stacjonarne. Jednak nie ma ich co ze sobą porównywać, ponieważ przewaga tych drugich nie podlega dyskusji. Przykładem niech tu będzie jeden z najpopularniejszych modeli stacjonarnych, jakim jest Volcano. To produkt niemieckiej firmy Storz Bickel, uchodzącej za jednego z najlepszych producentów sprzętu do waporyzacji medycznej na świecie. Nie ma się też co dziwić ich renomie, bowiem trwają na rynku nieprzerwanie od stu pięćdziesięciu lat. Storz Bickel produkuje swoje urządzenia z dbałością o najmniejszy szczegół i nie inaczej jest w przypadku waporyzatorów Volcano, które mimo swojej dość wysokiej ceny, mają miliony użytkowników na całym świecie. Ta niemiecka firma produkuje waporyzatory, które nie służą tylko przyjmowaniu suszu, olejków i wosków, ale można z ich pomocą przyjmować również lekarstwa. Jedynym mankamentem waporyzatorów stacjonarnych jest fakt, że muszą być one stosowane w bezpośrednim sąsiedztwie gniazdek elektrycznych. Jednak jeśli oddajemy się waporyzacji głównie w domu, to nie powinno nam to robić żadnej różnicy. Koszt najtańszego modelu Volcano to tysiąc trzysta złotych, a najdroższego prawie dwa i pół tysiąca.

Warto zauważyć, iż Storz Bickel cieszy się renomą nie tylko na naszym kontynencie, ale ma swoje oddziały prawie na całym świecie. Zresztą w dobie sprzedaży internetowej, firma i tak weszła na znacznie wyższy poziom, sprzedając swoje urządzenia nawet na Antypodach.