Czym charakteryzuje się Level 8.0?

Jesteśmy fanami internetu

Czym charakteryzuje się Level 8.0?

 

Firma Kross to absolutny lider wśród polskich producentów rowerów. Jednoślady tej marki cechuje dbałość o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji. Priorytetem firmy jest jakość, która podąża w harmonii z przystępną, konkurencyjną ceną.

Najlepszy rower MTB od Krossa

kross level 8.0Jeżeli szukamy dobrej jakości roweru, który jest przeznaczony dla osób uprawiających sporty rowerowe to Level 8.0, spełni nasze oczekiwania w stu procentach. Ten rower został zaprojektowany z myślą o rywalizacji i najlepszych osiągach. Kross Level 8.0 to super lekka aluminiowa rama, wykonana metoda obróbki termicznej. Dzięki temu cechuje ją optymalna sztywność i wysoka wytrzymałość na przeciążenia. W najbardziej wrażliwych miejscach jest dodatkowo wzmocniona, co daje nam dodatkową amortyzację. Level 8.0 jest również wyposażony we wspornik siodła. Zastosowane w nim hamulce tarczowe, pozwalają na bezpieczne hamowanie w nawet najbardziej wymagających warunkach terenowych. Amortyzatory w Krossie Levelu to wysoce wyspecjalizowany sprzęt, który tłumi nawet największe drgania, co zapewnia nam odciążenie stawów łokci i optymalną pracę nadgarstków. Ten model warto zakupić w sklepie internetowym, gdyż w związku z powoli kończącym się sezonem rowerowym, możemy liczyć na obniżkę ceny lub wyprzedaż. Cena Krossa Levela 8.0 nie przekracza pięciu tysięcy, co w porównaniu z konkurencyjnymi firmami, stanowi bardzo korzystna ofertę. Za osprzęt użyty w tym modelu odpowiada znana, japońska firma, która jak wiadomo, należy do najlepszych na rynku.

Kross Level 8.0 to propozycja dla średniozaawansowanych i wyczynowych cyklistów. Jazda na nim jest komfortowa i dostarcza zastrzyku adrenaliny, szczególnie w trudnych warunkach terenowych. Wybierając ten jednoślad, mamy gwarancję poprawiania swoich osiągnięć.