Czy opłaca się naprawić drzwi wewnętrzne?

Jesteśmy fanami internetu

Czy opłaca się naprawić drzwi wewnętrzne?

W momencie, kiedy coś u mnie w domu jest do wymiany bądź tez naprawy, popadam w niemałą frustrację. Frustracja ta wpływa na mnie tak bardzo, że zawsze staram się każdy problem zminimalizować. Nie lubię, jak coś jest popsute, a mój syn ostatnio przez przypadek zrobił dziurę w drzwiach. Drzwi te mogły być albo naprawione, albo tez do wymiany.

Czy warto zainwestować w nowe drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne drewnianeSyn trenuje karate i jak trenował zrobił dziurę w drzwiach, które były z dykty. Byłam zła na niego, ale musiałam szybko działać, bo w mieszkaniu przecież nie może być tak, że drzwi będą dziurawe. poprosiłam mojego kolegę, aby spojrzał na te drzwi, czy nadają się jeszcze do naprawy. Kiedy przyjechał i obejrzał to, co zrobił mój syn stwierdził jednoznacznie, że zamiast mieć drzwi z dykty i je naprawiać, lepiej jest zainwestować w drzwi wewnętrzne drewniane. Wszystko  dlatego, że są one o wiele mocniejsze, niż te, które popsuł mój syn. Nie wiadomo, czy drugi raz mu to się nie powtórzy. Drzwi z drewna będą z kolei o wiele bardziej odporniejsze na wszelkie uderzenia. Nie chcę więcej takiej sytuacji, a więc idąc w ślad za rozumowaniem mojego kolegi postanowiłam zainwestować cześć wypłaty na drzwi wewnętrzne z drewna do pokoju mojego syna. Były one bardzo ładne i wpłynęły na jakość wizualną wnętrza naszego mieszkania. Zadowolenie moje nie znało granic, bo uwielbiam kupować rzeczy do mieszkania.

Jak już drzwi wewnętrzne z drewna pojawiły się w naszym mieszkaniu i były już one zamontowane, to moja frustracja minęła. Póki co trzymają się dobrze mimo, że syn czasami w nie trzaska. Tak sobie myślę nawet, czy może nie warto będzie wymienić pozostałych drzwi wewnętrznych z mojego mieszkania? Ja w sumie w mojej sypialni też chciałabym mieć ładne drzwi drewniane.