oferty pracy kraków

Czy oferty pracy królują w Internecie?

Jakie oferty dodajemy najczęściej do Internetu? Które z nich są w Internecie najpopularniejsze? Postanowiliśmy sprawdzić do na przykładzie miasta Kraków. Co najczęściej oferujemy w stolicy Małopolski? Okazuje się, że królują oferty pracy. 

Jakie oferty pracy zdarzają się najczęściej?

oferty pracy krakówOkazuje się więc, że praca w Krakowie nie jest aż tak trudna do znalezienia, jak sugerują codziennie media. Danie ciekawej oferty pracy dla studentów w Krakowie do Internetu przez firmy jest popularne, jednak najczęściej są dla osób z konkretnym, najczęściej ścisłym wykształceniem, jednak nie brakuje także takich dla osób z humanistycznym wykształceniem wyższym. Kraków okazuje się więc przyjazny pod tym względem niemal dla wszystkich. Co innego możemy znaleźć wśród ogłoszeń? Na drugim miejscu uplasowały się oferty typu „sprzedam mieszkanie” lub „wynajmę mieszkanie”. To akurat nie powinno dziwić, ponieważ Kraków jest miastem, do którego przyjeżdża wiele ludzi z mniejszych, okolicznych miejscowości, ale i z całej Polski. Ludzie chętnie więc kupują swoje cztery kąty lub wynajmują pokoje, w których pomieszkują. Wynajem mieszkania to również świetna opcja dla studentów, ponieważ uczelni wyższych w Krakowie nie brakuje. Co jeszcze znajduje się wśród ogłoszeń stolicy Małopolski? Często dodawanym ogłoszeniem jest także to o nagłówku „sprzedam auto”. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu są bardzo popularne we wszystkich miastach. Nie powinno to dziwić, ponieważ jedni ludzie chętnie pozbywają się samochodów i kupują nowe, zaś inni chętnie odkupią od innych taki, którym da się jeszcze jeździć.

Ostatnio zapanowała moda na rowery, którymi jazda jest o wiele łatwiejsza na przykład w przypadku korków, jednak wciąż samochody są niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o transport. Widać więc, że rynek ogłoszeń jest dość zróżnicowany, jednak tak naprawdę Kraków nie różni się pod tym względem zbyt mocno od innych miast.