Bankructwo jednej z firm oferującej wynajem busów w Bydgoszczy

Jedno z największych bydgoskich przedsiębiorstw zajmujące się wynajmem busów oraz przewozem osób za granicę ogłosiło właśnie zamknięcie swojej działalności.

Wieloletnia działalność, a teraz upadek  – wynajem busów w Bydgoszczy

wynajem busówPrzedstawiciele firmy poinformowali, zwłaszcza wszystkie osoby do tej pory korzystające z ich usług, o niezwłocznym zakończeniu swojej działalności. Przedstawiciele firmy, proszą o wybaczenie oraz starają się wytłumaczyć, iż zostali właściwie zmuszeni do podjęcia takiej decyzji. Niestety jak poinformowali dotychczas wykupione kursy również się nie odbędą: ,,Niestety musimy odwołać wszystkie wykupione dotychczas kursy, które się jeszcze nie odbyły.
Aby jednak pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie wszystkim osobom, których kursu się nie odbyły zaproponujemy usługi innej, zaprzyjaźnionej firmy, zajmującej się wynajmem busów. Mamy nadzieję, iż uda się to zrobić w cenach takich jak nasze albo i korzystniejszych. Osobom, które się na takie rozwiązanie nie zdecydują zostaną oczywiście zwrócone pieniądze. Wszystkim klientom prześlemy także informację o jednym z bydgoskich przedsiębiorstw, które zgodziło się niejako przejąć naszych dotychczasowych klientów a nawet naliczać im nadane przez nas zniżki na kursy. To właściwie jedyne co możemy zrobić w tej sytuacji.” – przyznaje przedstawiciel upadłego przedsiębiorstwa. Firma oferująca wynajem busów Bydgoszcz oraz przewóz osób czynnie działała na terenie województwa kujawsko – pomorskiego od ponad dziesięciu lat. Przedstawiciele firmy nie zdecydowali się na szczegółowe ujawnienie przyczyn zaprzestania działalności, podali tylko, iż firma zbankrutowała.

Wiele osób z branży twierdzi jednak, iż przyczyna mogła być zupełnie inna, gdyż firma ta cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów i spora część właśnie z ich usług korzystała.