konferencje

Atrakcyjna niespodzianka na konferencjach

Wybieramy się razem z mężem na konferencje na mazurach. Razem z mężem prowadzimy biuro tłumaczeń, a konferencja poświęcona jest właśnie nowym zagadnieniom prawnym dla tłumaczy przysięgłych.

Konferencje biznesowe i wczasy

konferencjeKiedy zapisywaliśmy się na te konferencje na mazurach, nie mieliśmy jeszcze pojęcia, jak wielka frajda nas spotka!? Okazuje się, że konferencje na mazurach, okażą się dla nas całkiem niezłymi wczasami. Kiedy dostaliśmy program, oraz stronę internetową hotelu byliśmy w szoku. Ponieważ organizator załatwił nam naprawdę fantastyczny hotel na mazurach. Nie mieliśmy nawet pojęcia, że takie piękne hotele na mazurach można spotkać. Do tego wszystkiego program konferencji, jest tak ułożony, że będziemy mogli na spokojnie, korzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje nam załatwiony przez organizatorów hotel na mazurach. No i zapomniałam wam powiedzieć, że ten hotel nie jest jakiś zwyczajny, bo jest to hotel ze Spa, prawdziwym Spa, wyobrażacie sobie. Naprawdę, za te pieniądze, które wpłaciliśmy, absolutnie nie spodziewałam się, że będzie to hotel ze Spa. Może myślałam, że gdzieś tam w pobliżu będzie jakiś basen, albo sauna, ale nie od razu Spa. A tu proszę, taka niespodzianka! Hotel ze Spa!!! I do tego wszystkiego jest to hotel w Mrągowie, a ja z Mrągowem mam takie miłe wspomnienia. Moi dziadkowie, pochodzą z mazur, konkretnie właśnie z Mrągowa. Jednak, ja w Mrągowie, byłam jakieś dwadzieścia lat temu, u nie wiedziałam, że to miasto, teraz, tak się rozwinęło i, że taki hotel w Mrągowie można znaleźć. Bardzo się cieszę na ten wyjazd. Bardziej zapowiada się on na jakieś fantastyczne wakacje niż konferencję branżową. Do tego wszystkiego z mężem będziemy obchodzili za kilka miesięcy piętnastą rocznicę ślubu. Jak nam się bardzo spodoba ten hotel w Mrągowie, i to całe oferowane nam Spa, to może przyjedziemy tutaj świętować naszą rocznice…

To tyle na dzisiaj. Wiem, że troszkę chaotycznie, jednak tyle emocjo jest we mnie z powodu tego wyjazdu, że nie potrafię inaczej. Pozdrawiam was bardzo serdecznie.

Więcej na ten temat na stronie http://hotelsolar.com.pl