Alpinestars Smx 6 oczami motocyklistów

Nie ma w życiu nic ważniejszego od znalezienia ludzi, którzy podzielają taką samą pasje jak twoja. Dopiero w takiej grupie można się bowiem całkowicie otworzyć i być naprawdę sobą. Dzięki temu stajemy się szczęśliwsi w życiu i bardziej pozytywnie patrzymy na resztę rzeczy.

Buty Alpinestars smx 6 i reszta sprzętu

Alpinestars smx 6
Alpinestars smx 6

Wszystko to przez to, że wiemy, że gdzieś tam są ludzie, którzy nas rozumieją. Ja taką grupę ludzi znalazłem kiedy wyjechałem na swój pierwszy zlot motocyklowy. Było to jak swoistego rodzaju objawienie, bo dopiero tam poczułem, że jestem w odpowiednim dla mnie miejscu. Nie dało się opisać mojej radości kiedy pierwszy raz rozmawiałem z ludźmi o takiej samej pasji jak ja. Śmialiśmy się razem, rozmawialiśmy i wymienialiśmy przydatnymi poradami i wskazówkami, odnośnie rzeczy i stylu jazdy. Każdy bowiem preferuje inne akcesoria, ja na przykład kocham moje buty na motocykl buty motocyklowe alpinestars, które uważam za najlepszy tego rodzaju produkt na rynku. Jego producenci powinni mi zacząć płacić bo namówiłem już dziesiątki osób na ich zakup. Sam też nieraz korzystałem z rady innych zapaleńców motocyklowych, którzy przyjechali na zlot razem ze mną. Zawsze jeździłem w długie trasy w moim integralnym kasku nolan n86. Po kilku godzinach jazdy stawał się on jednak naprawdę niewygodny i ciężko było w nim wytrzymać. Tutaj dowiedziałem się pierwszy raz o nowoczesnych kaskach szczękowych, które są bardzo komfortowe i o wiele bardziej nadają się na długie trasy. Polecono mi model Schuberth c3 pro, który pozwolono mi przymierzyć i przetestować. Od razu zakochałem się w tego typu szczękowcach i od tego czasu jeżdżę praktycznie tylko w nich. Pomimo, że kaski motocyklowe nolan skradły mi serce na początku, to musiałem przyznać, że ta marka jest bardzo komfortowa.

Na targach można również wypróbować wiele nowinek z naszego świata. Nowe zdobycze technologi są bowiem prezentowane przez różnych producentów, w celu rozpropagowania ich na rynku.