Agencja social media pomogła mojej firmie

Od kiedy pamiętam marzyłam o własnej firmie organizującej wesela. Ten wylizywały moment w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny- chciałam być świadkiem jego przeżywania. Zaczynałam od zorganizowania własnego wesela i imprez dla znajomych. Z czasem pasja przerodziła się z biznes i tak oto zostałam przedsiębiorcą.

Agencja social media pomogła mi w rozwinięciu mojego biznesu.

social mediaWiedziałam co i jak robić, miałam rozeznanie w najnowszych trendach dotyczących sukni ślubnych, fryzur i makijaży, potrafiłam doradzić klientce jaki bukiet będzie dla niej najlepszy, miałam kontakty z salami bankietowymi i firmami cateringowymi. Oferowałam kompleksowe usługi organizacyjne. Znajomi polecali mnie swoim znajomym i rodzinie, jednak nie miałam wystarczającej liczby klientów, żebym sama się utrzymała i jednocześnie rozwijała firmę. Koleżanka powiedziała mi, że jest niedalekosocial media agencja, która może mi pomóc. Social media? Co to takiego? Głupio mi był przyznać, że nie wiem, ale nie miałam nic do stracenia i umówiłam się na spotkanie. Pan z agencji wypytywał mnie o moją działalność i jak do tej pory ją reklamowałam. Powiedziałam, że klienci mnie polecali, miałam ulotki drukowane i wrzucane do skrzynek. A reklama w sieci? Mam stronę internetową ze wszystkimi danymi i ofertą. A reklama w mediach społecznościowych? Nic. Pan więc zaproponował mi na początek założenie i prowadzenie strony fanowskiej, na której można umieścić zdjęcia ze ślubów jakie organizowałam, co przyciągnie klientów.

Powiedziałam mu, że mam to na stronie, ale on twierdził, że to nie wystarczy. No cóż, on jest ekspertem. Już po tygodniu od założenia strony miałam pierwsza klientkę, której nie znałam! Moi znajomi też polubili stronę, dzięki czemu jeszcze więcej osób dowiedziało się o mojej firmie. Byłam sceptyczna co do tej strony, ale teraz wiem, że to był strzał w dziesiątkę!